Piramit Şirketler Grubu

Başlatan Admin, 06 Mayıs 2022, Cuma - 14:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

traffic.gif

HAKKIMIZDA

Sektörün deneyimli üst düzey yöneticileri bir araya gelerek 2009 yılında PİRAMİT GROUP GÜVENLİK 'i kurdular. Amaç sektördeki sıkıntıları yaşatmayan, kalıplaşmış, tekdüze yönetici anlayışından sıyrılmış, iş güvenliği ve işçi sağlığı ile çevresel faktörlere önem veren kurumsal bir marka oluşturmaktı. Sektördeki teknolojik yenilikleri takip ederek sürekli gelişim yönünde tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunarak düzgün hizmet misyonu ile faaliyetlerini aralıksız sürdüren PİRAMİT GROUP GÜVENLİK geniş hizmet yelpazesine sahip bir kurum haline gelmiş olup, üstün gayret sarf ederek başarılı hizmetlerini devam ettirmektedir. Yönetici kadromuz, sektörün en deneyimli profesyonel yöneticilerinden oluşmaktadır. Ayrıca firmamız hizmet sektörünün genç, dinamik ve tecrübeli bir üyesidir. Eğitimli kadrosu, müşteri referansları ve sahip olduğu teknik donanım ile iddialı hedeflere sahiptir. Uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz kurumsal ilişkiler ve müşterilerimizin memnuniyetleri iş yapma ve tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı söz verdiğimiz şekilde gerçekleştirmemiz, geçmişten gelen ilkemiz olduğu gibi, gelecekte de var olabilme nedenlerimizden birisi olacaktır. PİRAMİT GROUP GÜVENLİK olarak faaliyet alanlarımızda yapmış olduğumuz çalışmalar, incelemeler ve gözlemlerin sonucunda edindiğimiz müşteri memnuniyetimizi şu cümle ile açıklayabiliriz.

MİSYONUMUZ:

Piramit Grup Özel güvenlik ve Temizlik sektöründe; Dürüstlük, Yardım severlik ve İşe gösterilen Özen ilkelerini çatısı altında toplar. Almış olduğu görevleri bu temel ilkeler doğrultusunda uygular.

VİZYONUMUZ

Piramit Grup'un Özel Güvenlik ve Temizlik sektöründe etkinliğini ve verimliliğini artırarak değişen Dünya düzeninde kendi uzmanlık alanındaki yöntemlerini sürekli geliştirip iyileştirerek, Çalışanlar ve Müşteri nezdinde Türkiye'nin tercih edilen kuruluşu olmaktır.

KALİTE POLİTİKASI

Piramit Grup olarak Temel amacımız hizmet verdiğimiz yerlerde insanların kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissettirmektir. Bu amacımızı gerçekleştirirken;

•  Hizmetlerimizi zamanında, hatasız, dürüstlük ve doğruluk ilkelerinden ödün vermeden gerçekleştiririz.

•  Öğrenmeyi, iyileştirmeyi, gelişen dinamikleri takip etmeyi ve risk yönetimini ön planda tutarız.

•  Sorumluluğunu paylaştığımız çalışanlarımızın memnuniyetinin müşteri memnuniyetinin temelini oluşturduğunu bilir ona göre davranırız.

•  Teknik ve teknolojik gelişmeleri takip eder iş süreçlerimizi bu doğrultuda yenileriz.

Değerlerimiz

Piramit Grup'un faaliyetleri 3 temel değere dayanmaktadır.

1)Doğruluk ve Dürüstlük

Piramit Grup Doğruluk ve Dürüstlük ilkesinden hiçbir zaman taviz vermez, çalışanlarımızda bu ilke doğrultusunda hareket etmeye teşvik eder. Doğruluk ve Dürüstlüğün uzun vadede her zaman başarıya götürdüğüne kesin inanır.

2)Yardım Severlik

Piramit Grup Türk örf ve adetlerine bağlı olarak Yardım severliği ön planda tutar. Çalışanlarınıda bu ilke doğrultusunda hareket etmeye teşvik eder.

3)İşe Gösterilen Özen

Piramit Grup Yapılan tüm işlerde küçük detayların ve risklerin büyük sonuçlar doğuracağının bilincinde olup tüm çalışanlarına bu doğrultuda eğitimler vererek gelişimini sağlar.

Piramit Şirketler Grubu
Sultaniye Mahallesi 350. Sk. No: 1 Kat: 7 /101 Şelale Plaza Esenyurt-İstanbul
Ziyaretçilerin linkleri görmesine izin verilmiyor. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın
0212 266 77 77
0212 253 03 45