CMC Güvenlik

Başlatan Admin, 05 Mayıs 2022, Perşembe - 20:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

traffic.gif
HAKKIMIZDA

  Güvenlik sektöründeki sorunların ne olduğunu bilerek yılların Tecrübesiile kurulmuştur. Şirket yönetimi; alanında yıllarca üst düzey yöneticilik yapmış, disiplinli, işinin ehli profesyonel personel ve onların yetiştirdiği genç girişimciler ile güvenlik sektöründe 5188 Sayılı Kanun ve ilgili yönetmelikler çerçevesinde kalite ve müşteri memnuniyetinin ön planda olacağıinancıile faaliyetlerine devam etmektedir. CMC Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. yaptığı çalışmalarla ve sahip olduğu hizmet konseptiile sektörde iz bırakan, örnek alınacak bir kurum olmayı amaçlamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

  Günümüzde artan ve değişen güvenlik tehditleri karşısında; sürekli kendisini yenileyen, çağdaş, geleceğe ışık tutan ve topluma değer katan öncü güvenlik anlayışı.

 

MİSYONUMUZ

  Vizyonumuzda yer alan hedefler doğrultusunda kaliteli ve eğitimli personellerimizle 7/24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını en yüksek seviyede karşılamaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

  Profesyonellikten ödün vermemek Yüksekiş disiplini Bütünselkalite Sorun değil çözüm üretmek Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlamakİstikrar Yetki ve sorumluluk bilinciyle görev yapmak. Şeffaf hizmet anlayışı CMC Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd, Şti. müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda kusursuz güvenlik hizmeti sunmaktadır. Ekip çalışması ve ekip ruhu, bütünselkalite anlayışı ile müşterilerine ve çalışanlarına beklentilerinin Üzerinde hizmet sunmak, sektörde rekabetçi, yenilikçi ve etik değerlere bağlı hizmet anlayışı, tüm çalışanlarımız mevzuatta öngörülen Özel Güvenlik Kimliğine sahip, fiziki yapısı uygun ve gerekli sağlık kontrollerinden geçmiş personellerden oluşmaktadır.

 

HİZMET İÇİ EĞİTİMLER

  CMC Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. kendi bünyesinde profesyonel kadro ile işe yeni başlayan personele görevlendirme öncesi adaptasyon eğitimi Değişen koşullara uygun, çağdaş ve kendini yenileyen hizmetiçi eğitim.

 

GÜVENLİK KORUMA HİZMETLERİNİZDE

1.RİSK/TEHDİT ANALİZİ

2.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖLÇÜMLEMELERİ

3.ÖZ DEĞERLENDİRME

4.GELİŞMİŞ FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI

CMC ÖZEL GÜVENLİK KORUMA HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Adres:

Cumhuriyet Mah. Gürpınar Yolu Cad. Kaya Milanyum
İş Merkezi No: 5 A 93 Büyükçekmece / İSTANBUL

Telefon: 0212 854 12 23

E-posta: Ziyaretçilerin linkleri görmesine izin verilmiyor. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın