G4S Güvenlik Türkiye

Başlatan Admin, 18 Nisan 2022, Pazartesi - 01:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Admin

traffic.gif
100 YILLIK ULUSLARARASI TECRÜBEMİZLE TÜRKİYE'DE FARK YARATAN ENTEGRE GÜVENLİK HİZMETLERİ SUNUYORUZ.
Vizyonumuz:  MÜKEMMEL OPERASYON KALİTESİ hedefimizle, Türkiye özel güvenlik sektöründe EN YENİLİKÇİ, SİSTEMATİK, MÜŞTERİ ODAKLI güvenlik firması olmak.
DEĞERLER
Yaklaşımımız: Bütünlük ve saygı: İş yapışımız ve ilişkilerimiz güven, dürüstlük ve açıklık üzerine kuruludur. Gerçekleştirebileceğimizi söz verir, söz verdiğimizi gerçekleştirir ve doğru olanı yapmaya çabalarız. Dikkatle dinleriz, iyi anlamaya çalışırız. Çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza özenle ve saygıyla davranırız.

Tutkumuz: Emniyet, Güvenlik ve Yüksek Hizmet Kalitesi: Emniyetli çalışma, çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimizi herhangi bir kazaya karşı koruma konusunda olağan üstü hassasız. İş ortaklarımızı ve onların değerlerini güvende tutmakta uzmanız. Yüksek kalitede müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için sözümüzü tutar;  tutkumuzu koruruz. Kalite, sağlık, emniyet, çevre politikası.

Başarımızın Sırrı:  Yenilikçilik ve Takım Çalışması: Teknoloji ve örnek uygulamalara sürekli yatırım yapıp sunduğumuz ürün ve hizmetlerdeki gelişmeyi de sürekli kılarız. Müşterilerimizi hedeflerine ulaştırmak için onlara nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daima kendimize de yeni hedefler belirler, yeni yol ve yöntemler geliştiririz. Biz bir takımız; her bireyin katkısına ayrı değer veren, tüm fikirleri saygıyla dinleyen büyük bir ekibiz. Müşterilerimizi ve hizmetimizi en iyi sonuca götüren başarıdan emin olana kadar hep birlikte çalışırız.

GÜRSEL MAH.İMRAHOR Ziyaretçilerin linkleri görmesine izin verilmiyor. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın:29 PREMIER KAMPÜS OFİS A BLOK KAT:5 OFİS NO:188 KAĞITHANE / İSTANBUL
 
+90 212 289 75 50
 
Ziyaretçilerin linkleri görmesine izin verilmiyor. Lütfen Üye Olun veya Giriş Yapın